Про банк

monobank

monobank — роздрібний продукт АТ «Універсал Банк», який виник у рамках співпраці з командою Fintech Band. У рамках monobank випускаються кредитні картки для клієнтів, є можливість розмістити депозити й отримати інші послуги, а кращий мобільний застосунок зробить управління фінансами максимально зручним. monobank працює тільки на мобільних пристроях.

Ми розвиваємо кредитування населення України і переконані, що послуги, які нами надаються, найкращим чином вплинуть на купівельну спроможність громадян, що сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

«Наш новий проект дозволив забезпечити клієнтів прогресивним інструментом персонального банкінгу, надзвичайно вигідним і конкурентоспроможним на ринку кредитних послуг», — Ірина Старомінська, Голова Правління АТ «Універсал Банк».

У мобільному застосунку, створеному спеціально для monobank, є великий вибір банківських послуг, у тому числі безкоштовні грошові перекази, зручна оплата комунальних платежів, можливість взяти участь в акційних пропозиціях банку й отримати кешбек, контролювати свої фінансові операції, а швидка і професійна служба підтримки, у звичних для вас месенджерах (Viber, Facebook Messenger, Telegram) або за телефоном, відповість на будь-які ваші запитання.

АТ «Універсал Банк»

Заснований у 1994 році, сучасний універсальний банк, що надає широкий спектр послуг фізичним та юридичним особам. З грудня 2016 року входить до групи «ТАС».

Порядок і процедура захисту персональних даних

Порадник з питань захисту від телефонного шахрайства

Пам`ятка з безпеки користувача картки

Інформація для Клієнтів Банку (фізичних осіб) щодо порядку роботи Банку з розгляду звернень Клієнтів, які звертаються за придбанням або користуються банківськими та іншими фінансовими послуг Банку, а також додатково на вимогу Клієнта

Етика при врегулюванні простроченої заборгованості

Юридичнi аспекти